Kurumsal

/ Hakkımızda

1997 yılında faaliyetlerine başlayan Has-Er Gümrük Müşavirliği uzman kadrosuyla, ekip çalışmasına inanan, bilgi, tecrübe ve güven ilkelerine bağlı olmasının yanında her zaman sektörün en iyi kuruluşlarından biri olabilmeyi amaçlamıştır.

Yeni çözümler üreten yapısı ve tükenmeyen arayışları ile kaliteli hizmet prensiplerinden taviz vermeyerek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı görev edinerek her geçen gün büyümeyi hedeflemiştir.

İş ortaklarımızla, ortak hedeflere ulaşmak için; karşılıklı güvene, bilgi, paylaşım ve birbirimizi tamamlama ilkelerine dayalı iş ilişkileri kurmak, ayrıcalıklı hizmetler sunmak en büyük hedeflerimizdendir.

Müşteri memnuniyeti ve üzerine düşen yükümlülükleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi kendisine prensip edinmiş olan firmamız; Gümrükleme ve Dağıtım ağırlıklı olarak, kurulduğu günden bu yana, dış ticaret sektörüne hizmet vermeye başlamış sayılı organizatörlerindendir. Bünyesinde dış ticaret hizmetlerini global servis kalite anlayışıyla "tek elden" sunabilecek şekilde yapılanmıştır.